Notice: Trying to get property 'id' of non-object in /home/rocklive/public_html/web/plugins/system/tagz/tagz.php on line 163
Минали събития - RockLiveBg.com
Back to Top
 
 

Минали събития

Плакат Събитие Дата Място
Broken Silence Metal Fest - SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH, VALAK 04.07.2020 / 4:00 pm Летен Театър - Бургас
Velian, DJ Pop Core Velian, DJ Pop Core 19.06.2020 / 8:00 pm FABRICA 126
SUPERSUCKERS SUPERSUCKERS 12.03.2020 / 7:00 pm Club Live & Loud
RIVERSIDE RIVERSIDE 11.03.2020 / 8:00 pm Music Jam Club
SUFFOCATION, BELPHEGOR, HATE, CARNOSUS, SHADOWMASS SUFFOCATION, BELPHEGOR, HATE, CARNOSUS, SHADOWMASS 04.03.2020 / 7:00 pm Club MixTape 5
PAPA ROACH, HOLLYWOOD UNDEAD, ICE NINE KILLS PAPA ROACH, HOLLYWOOD UNDEAD, ICE NINE KILLS 02.03.2020 / 8:00 pm Зала Универсиада
MAVRO GALA, DRAMACHINE MAVRO GALA, DRAMACHINE 27.02.2020 / 8:00 pm Фабрика Автономия
MYRATH, ELEINE MYRATH, ELEINE 27.02.2020 / 7:00 pm Club MixTape 5
ALCEST, BIRDS IN ROW, KAELAN MIKLA ALCEST, BIRDS IN ROW, KAELAN MIKLA 26.02.2020 / 12:00 am Club MixTape 5
Intelligent Music Project - SIMON PHILLIPS, RONNIE ROMERO, RICHARD GRISMAN 23.02.2020 / 8:00 pm Sofia Live Club
Intelligent Music Project - SIMON PHILLIPS, RONNIE ROMERO, RICHARD GRISMAN Intelligent Music Project - SIMON PHILLIPS, RONNIE ROMERO, RICHARD GRISMAN 22.02.2020 / 8:00 pm Драматичен театър - Пловдив
FIVE FINGER DEATH PUNCH, MEGADETH FIVE FINGER DEATH PUNCH, MEGADETH 22.02.2020 / 6:00 pm Arena Armeec Sofia
Intelligent Music Project - SIMON PHILLIPS, RONNIE ROMERO, RICHARD GRISMAN Intelligent Music Project - SIMON PHILLIPS, RONNIE ROMERO, RICHARD GRISMAN 21.02.2020 / 8:00 pm Фестивален и Конгресен Център - Варна
VOID INN VOID INN 21.02.2020 / 8:00 pm Polinero Place
OBSCURA, GOD DETHRONED, THULCANDRA, FRACTAL UNIVERSE OBSCURA, GOD DETHRONED, THULCANDRA, FRACTAL UNIVERSE 20.02.2020 / 8:00 pm Club MixTape 5
MOLCHAT DOMA, NEON LIES MOLCHAT DOMA, NEON LIES 13.02.2020 / 12:00 am Club MixTape 5
NICK OLIVERI AND THE MONDO GENERATOR NICK OLIVERI AND THE MONDO GENERATOR 12.02.2020 / 8:00 pm Club MixTape 5
LAST TRAIN LAST TRAIN 07.02.2020 / 9:00 pm Stroeja
POLAR POLAR 01.02.2020 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
COLD BRATS, EDUCATION COLD BRATS, EDUCATION 25.01.2020 / 7:30 pm Фабрика Автономия
ROMAN LOMTADZE ROMAN LOMTADZE 24.01.2020 / 8:30 pm Club Live & Loud
NEW CANDYS NEW CANDYS 22.01.2020 / 9:00 pm Club MixTape 5 - side B
SINOPTIK SINOPTIK 21.01.2020 / 9:00 pm Rock Bar Download
NEW CANDYS NEW CANDYS 21.01.2020 / 6:00 pm Bee Bop Café
SINOPTIK SINOPTIK 19.01.2020 / 8:00 pm Club Live & Loud
PERO DEFFORMERO, MELMAC RIDERS PERO DEFFORMERO, MELMAC RIDERS 28.12.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
CHRONOSPHERE CHRONOSPHERE 27.12.2019 / 9:00 pm Club Live & Loud
What Does This Button Do? - An Evening With BRUCE DICKINSON What Does This Button Do? - An Evening With BRUCE DICKINSON 23.12.2019 / 6:00 pm Зала 1 на НДК
M.O.D. (Method of Destruction) M.O.D. (Method of Destruction) 19.12.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
THE ARISTOCRATS THE ARISTOCRATS 09.12.2019 / 8:00 pm City Stage
DEEP PURPLE, MONSTER TRUCK DEEP PURPLE, MONSTER TRUCK 07.12.2019 / 8:00 pm Arena Armeec Sofia
ORDINUL NEGRU, NOCTURN ORDINUL NEGRU, NOCTURN 07.12.2019 / 6:00 pm Club MixTape 5
 NANOWAR OF STEEL NANOWAR OF STEEL 30.11.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5
DUBIOZA KOLEKTIV, CONQUERING LION DUBIOZA KOLEKTIV, CONQUERING LION 29.11.2019 / 7:30 pm Arena Armeec Sofia
POWERWOLF, GLORYHAMMER POWERWOLF, GLORYHAMMER 28.11.2019 / 8:00 pm Music Jam Club
HALOCRAFT 27.11.2019 / 8:30 pm Club Live & Loud
JAMES LEG JAMES LEG 26.11.2019 / 9:00 pm Bar Amok
WHISPERING SONS WHISPERING SONS 23.11.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
SONATA ARCTICA, TEMPLE BALLS, EDGE OF PARADISE SONATA ARCTICA, TEMPLE BALLS, EDGE OF PARADISE 23.11.2019 / 6:30 pm Music Jam Club
ANNIHILATOR ANNIHILATOR 17.11.2019 / 8:00 pm Joy Station
MOONSPELL, ROTTING CHRIST MOONSPELL, ROTTING CHRIST 17.11.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
MACHIAVELLIAN GOD MACHIAVELLIAN GOD 16.11.2019 / 9:30 pm Rubik Art and Music
BRYAN ADAMS BRYAN ADAMS 14.11.2019 / 8:00 pm Зала Колодрума
AL DI MEOLA AL DI MEOLA 14.11.2019 / 8:00 pm Joy Station
NIGHTSTALKER NIGHTSTALKER 09.11.2019 / 8:00 pm Club Live & Loud
CHRYSTA BELL CHRYSTA BELL 08.11.2019 / 9:00 pm Club MixTape 5
AMENRA, E-L-R, YLVA AMENRA, E-L-R, YLVA 07.11.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
BUS THE UNKNOWN SECRETARY, Obsidian Sea BUS THE UNKNOWN SECRETARY, Obsidian Sea 06.11.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
MR.BISON MR.BISON 03.11.2019 / 8:00 pm Club Live & Loud
GRAUSAME TÖCHTER, NÖCTÆ GRAUSAME TÖCHTER, NÖCTÆ 02.11.2019 / 9:00 pm Зала за събития - В парка
DOPETHRONE DOPETHRONE 01.11.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5
GODSLEEP, SHEEPFUCKER AND KRAUT 31.10.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5
DE STAAT DE STAAT 27.10.2019 / 8:00 pm Sofia Live Club
JOHN LAWTON, B.T.R JOHN LAWTON, B.T.R 24.10.2019 / 6:00 pm Драматичен театър „Крум Кюлявков“
A PALE HORSE NAMED DEATH, MOLYBARON A PALE HORSE NAMED DEATH, MOLYBARON 20.10.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
PERTURBATOR, THE ALGORITHM PERTURBATOR, THE ALGORITHM 18.10.2019 / 9:00 pm Club MixTape 5
FÖLLAKZOID FÖLLAKZOID 17.10.2019 / 9:00 pm Club MixTape 5 - side B
VOMITILE, THE NOMAD VOMITILE, THE NOMAD 12.10.2019 / 7:00 pm Grindhouse
VOMITILE, THE NOMAD VOMITILE, THE NOMAD 11.10.2019 / 9:00 pm Alive Bar
VOMITILE, THE NOMAD 10.10.2019 / 7:00 pm Varna Live Club
ШИШКИН ЛЕС, MIROED ШИШКИН ЛЕС, MIROED 07.10.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
OMNIUM GATHERUM, HAMFERD, HEIDRA OMNIUM GATHERUM, HAMFERD, HEIDRA 07.10.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
Magnetic, KILL ACHILLES, THE WEIGHT OF ATLAS Magnetic, KILL ACHILLES, THE WEIGHT OF ATLAS 05.10.2019 / 12:00 am Club Rock It
IN SLAUGHTER NATIVES, PURITY INDEX IN SLAUGHTER NATIVES, PURITY INDEX 28.09.2019 / 9:00 pm Club 3 Ushi
GOAT SEMEN, DEMIURGON GOAT SEMEN, DEMIURGON 28.09.2019 / 7:00 pm Grindhouse
STONED JESUS STONED JESUS 27.09.2019 / 7:30 pm Club MixTape 5
FURIA, LICHO FURIA, LICHO 26.09.2019 / 9:00 pm Club Live & Loud
MGLA, MARTWA AURA, DAGORATH MGLA, MARTWA AURA, DAGORATH 22.09.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
LA FAMILIA 21.09.2019 / 8:00 pm Hope Live Club
WEIGHT OF EMPTINESS WEIGHT OF EMPTINESS 20.09.2019 / 8:00 pm Club Live & Loud
LA FAMILIA LA FAMILIA 20.09.2019 / 8:00 pm Grindhouse
DELANEY DAVIDSON DELANEY DAVIDSON 19.09.2019 / 9:00 pm Петното на Роршах
DELANEY DAVIDSON DELANEY DAVIDSON 18.09.2019 / 9:00 pm Bar Amok
KENTAWR, REMINDED, WAR ENGINE KENTAWR, REMINDED, WAR ENGINE 18.09.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
ASTRAROT, FINAL CUT ASTRAROT, FINAL CUT 16.09.2019 / 8:30 pm Rock Bar Fans
ASTRAROT, FINAL CUT 15.09.2019 / 9:00 pm Varna Live Club
ASTRAROT, FINAL CUT 14.09.2019 / 9:00 pm Hope Live Club
SHOKRAN SHOKRAN 13.09.2019 / 9:00 pm Club Live & Loud
JOHN LAWTON, B.T.R JOHN LAWTON, B.T.R 13.09.2019 / 7:30 pm Стадион Христо Ботев - Враца
AUTOMATON AUTOMATON 12.09.2019 / 9:00 pm Club Live & Loud
MARK FOGGO’S SKASTERS MARK FOGGO’S SKASTERS 12.09.2019 / 8:00 pm Маймунарника
EVANESCENCE, VERIDIA EVANESCENCE, VERIDIA 11.09.2019 / 6:30 pm Arena Armeec Sofia
Bad Billy Fest - MAD SIN, THE NEVROTIX, GRANDPA CANDYS Bad Billy Fest - MAD SIN, THE NEVROTIX, GRANDPA CANDYS 07.09.2019 / 6:00 pm Club MixTape 5
JOHN LAWTON, B.T.R JOHN LAWTON, B.T.R 04.09.2019 / 7:30 pm Алея зад Дома на енергетика
DAVID REECE and John Steel 31.08.2019 / 10:00 pm Varna Live Club
SOEN, WHEEL, THE PRICE SOEN, WHEEL, THE PRICE 31.08.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5
S.A.R.S. S.A.R.S. 29.08.2019 / 8:00 pm Стадион Юнак
GRAI, ANABIOZ 18.08.2019 / 8:00 pm Club Live & Loud
Varna Rock Fest - day 3 - AVANTASIA, SONATA ARCTICA Varna Rock Fest - day 3 - AVANTASIA, SONATA ARCTICA 18.08.2019 / 4:00 pm Плаж Аспарухово
Varna Rock Fest - day 2 - W.A.S.P., FIREWIND Varna Rock Fest - day 2 - W.A.S.P., FIREWIND 17.08.2019 / 4:00 pm Плаж Аспарухово
Varna Rock Fest - day 1 - RAGE, DESTRUCTION Varna Rock Fest - day 1 - RAGE, DESTRUCTION 16.08.2019 / 4:00 pm Плаж Аспарухово
CRAZY TOWN CRAZY TOWN 14.08.2019 / 8:00 pm Rock Bar Download
Wolf Fest - day 2 - PRETTY MAIDS, AXXIS, WILD SOULS Wolf Fest - day 2 - PRETTY MAIDS, AXXIS, WILD SOULS 10.08.2019 / 5:00 pm парк Корминеш
Sea Of Black Festival - TURBOCHARGED, RIFIUTO HC Sea Of Black Festival - TURBOCHARGED, RIFIUTO HC 10.08.2019 / 4:00 pm Летен Театър - Бургас
Wolf Fest - day 1 - CRADLE OF FILTH, SILKED AND STAINED, SCARLET AURA Wolf Fest - day 1 - CRADLE OF FILTH, SILKED AND STAINED, SCARLET AURA 09.08.2019 / 5:00 pm парк Корминеш
SHILPA RAY SHILPA RAY 27.07.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
ROLO TOMASSI, CRYPTODIRA 19.07.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5
MICHAEL BOLTON MICHAEL BOLTON 18.07.2019 / 8:00 pm Зала 1 на НДК
COMBICHRIST COMBICHRIST 17.07.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
NIBOOWIN, EVA RAS NIBOOWIN, EVA RAS 16.07.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
SLAYER, SATYRICON SLAYER, SATYRICON 11.07.2019 / 7:00 pm Зала Фестивална
KOZA MOSTRA KOZA MOSTRA 11.07.2019 / 6:00 pm Маймунарника
BLACK STONE CHERRY BLACK STONE CHERRY 10.07.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5
Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES 05.07.2019 / 6:30 pm Арена Попово - Летен театър
DREAM THEATER DREAM THEATER 03.07.2019 / 8:00 pm Зала 1 на НДК
WHITECHAPEL, MINDTHREAT WHITECHAPEL, MINDTHREAT 03.07.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
July Morning - JOHN LAWTON, B.T.R. July Morning - JOHN LAWTON, B.T.R. 01.07.2019 / 5:30 am Местност Лодкостоянка
DEAD CAN DANCE DEAD CAN DANCE 30.06.2019 / 7:00 pm Античен Театър
Hills Of Rock - day 3 - GARBAGE, CHILDREN OF BODOM, AMARANTHE Hills Of Rock - day 3 - GARBAGE, CHILDREN OF BODOM, AMARANTHE 30.06.2019 / 5:00 pm Гребен канал
THE TOASTERS THE TOASTERS 29.06.2019 / 8:30 pm Grindhouse
Hills Of Rock - day 2 - WHITESNAKE, RONNIE ROMERO, BONFIRE, LORD OF THE LOST Hills Of Rock - day 2 - WHITESNAKE, RONNIE ROMERO, BONFIRE, LORD OF THE LOST 29.06.2019 / 5:00 pm Гребен канал
Hills Of Rock - day 1 - DISTURBED, MOONSPELL, AVATAR Hills Of Rock - day 1 - DISTURBED, MOONSPELL, AVATAR 28.06.2019 / 5:00 pm Гребен канал
TESTAMENT TESTAMENT 18.06.2019 / 7:00 pm Music Jam Club
MANOWAR MANOWAR 16.06.2019 / 8:00 pm Arena Armeec Sofia
SUPERHIKS SUPERHIKS 15.06.2019 / 10:00 pm Bash Bar Gradina
SUPERHIKS SUPERHIKS 14.06.2019 / 8:00 pm Menthol
CANNIBAL CORPSE CANNIBAL CORPSE 14.06.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
SUPERHIKS SUPERHIKS 13.06.2019 / 8:00 pm Stroeja
KRONSTADT, RIP IT UP KRONSTADT, RIP IT UP 13.06.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
PRO-PAIN PRO-PAIN 12.06.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
CHRIS BAY (Freedom Call) - Acoustic CHRIS BAY (Freedom Call) - Acoustic 08.06.2019 / 8:00 pm Club 3 Ushi
NEMESIS NEMESIS 07.06.2019 / 9:00 pm Club Live & Loud
SKID ROW SKID ROW 07.06.2019 / 7:00 pm Music Jam Club
PFA PFA 06.06.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
DROPKICK MURPHYS, FRANK TURNER DROPKICK MURPHYS, FRANK TURNER 05.06.2019 / 8:00 pm Зимен Дворец на Спорта
ELDER ELDER 05.06.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5
LEONTAS LEONTAS 05.06.2019 / 8:00 pm Stroeja
STING STING 01.06.2019 / 8:00 pm Arena Armeec Sofia
THEIR METHLAB THEIR METHLAB 01.06.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
STEVE HACKETT STEVE HACKETT 31.05.2019 / 8:00 pm Music Jam Club
CUTTERRED FLESH, POPPY SEED GRINDER, BLOOD UP CUTTERRED FLESH, POPPY SEED GRINDER, BLOOD UP 30.05.2019 / 8:00 pm Club Live & Loud
MANTICORE, KILL, HELLGOAT MANTICORE, KILL, HELLGOAT 26.05.2019 / 6:00 pm Grindhouse
JINXY VON D'ERS JINXY VON D'ERS 25.05.2019 / 9:00 pm Club MixTape 5 - side B
V I C I M V I C I M 25.05.2019 / 4:00 pm Фабрика Автономия
THE UNDERGROUND YOUTH THE UNDERGROUND YOUTH 23.05.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5
ACCEPT ACCEPT 19.05.2019 / 7:00 pm Античен Театър
FALLICE FALLICE 19.05.2019 / 7:00 pm Club Live & Loud
ACCEPT ACCEPT 18.05.2019 / 7:00 pm Античен Театър
MY TURN MY TURN 16.05.2019 / 8:30 pm Grindhouse
ELVIN BRANDHI, DANIEL BLUMBERG ELVIN BRANDHI, DANIEL BLUMBERG 15.05.2019 / 4:00 pm Фабрика Автономия
SEVENTH GENOCIDE SEVENTH GENOCIDE 14.05.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
NECRONOMICON, EVOLUCIJA NECRONOMICON, EVOLUCIJA 12.05.2019 / 8:00 pm Club Live & Loud
THE STEAMS THE STEAMS 11.05.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
RITA MOSSS RITA MOSSS 11.05.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
WELICORUSS WELICORUSS 10.05.2019 / 9:00 pm Club Live & Loud
WATAIN WATAIN 07.05.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
LENNY KRAVITZ LENNY KRAVITZ 04.05.2019 / 8:00 pm Arena Armeec Sofia
Mayday(s) Diy Fest - day 3 - ADDENDA, THE TRUTH Mayday(s) Diy Fest - day 3 - ADDENDA, THE TRUTH 03.05.2019 / 4:00 pm Фабрика Автономия
EKTOMORF, SOULLINE, APEY & THE PEA, THE PHOBOS ENSEMBLE EKTOMORF, SOULLINE, APEY & THE PEA, THE PHOBOS ENSEMBLE 02.05.2019 / 7:00 pm Club Live & Loud
Mayday(s) Diy Fest - day 2 - HYENAZ, HLADNA, PRESSOR Mayday(s) Diy Fest - day 2 - HYENAZ, HLADNA, PRESSOR 02.05.2019 / 4:00 pm Фабрика Автономия
BAZOOKA BAZOOKA 30.04.2019 / 8:30 pm Club MixTape 5 - side B
BAZOOKA BAZOOKA 29.04.2019 / 9:00 pm Tam
THE WAX ROAD THE WAX ROAD 27.04.2019 / 8:00 pm Club Smile
THE WAX ROAD THE WAX ROAD 26.04.2019 / 8:00 pm Club Melon
THE WAX ROAD THE WAX ROAD 25.04.2019 / 8:00 pm ROCK`N`ROLLA
HECKLER, GHETTOHUND 24.04.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
ANCIENT EMBLEM ANCIENT EMBLEM 24.04.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
MONO, ARABROT, JO QUAIL MONO, ARABROT, JO QUAIL 23.04.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5
HAIKU FUNERAL HAIKU FUNERAL 21.04.2019 / 9:00 pm Н'дей Бара Тангра
MARDUK, VALKYRJA, ATTIC MARDUK, VALKYRJA, ATTIC 21.04.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
HAIKU FUNERAL HAIKU FUNERAL 20.04.2019 / 9:00 pm Bar With No Name
HELLVETICA, Odd Crew HELLVETICA, Odd Crew 20.04.2019 / 8:00 pm Rock Bar Download
HAIKU FUNERAL HAIKU FUNERAL 19.04.2019 / 9:00 pm Club Live & Loud
HELLVETICA, Odd Crew HELLVETICA, Odd Crew 19.04.2019 / 8:00 pm Bar With No Name
PRIMAL FEAR, SINNER PRIMAL FEAR, SINNER 18.04.2019 / 9:40 pm Joy Station
HELLVETICA, Odd Crew HELLVETICA, Odd Crew 18.04.2019 / 8:00 pm Varna Live Club
OVERPAIN, GOING THE DISTANCE OVERPAIN, GOING THE DISTANCE 18.04.2019 / 8:00 pm Grindhouse
HELLVETICA, Odd Crew HELLVETICA, Odd Crew 17.04.2019 / 8:00 pm Terminal 1
ZAUM ZAUM 15.04.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
EVERGREY, BLOODRED HOURGLASS, CROSSING ETERNITY, GOD EVERGREY, BLOODRED HOURGLASS, CROSSING ETERNITY, GOD 14.04.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
YPRES, WOWOD YPRES, WOWOD 13.04.2019 / 7:00 pm Фабрика Автономия
SUUNS, SCATTERED CLOUDS SUUNS, SCATTERED CLOUDS 12.04.2019 / 8:30 pm Club Live & Loud
KULTUR SHOCK KULTUR SHOCK 11.04.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5
BULLET FOR MY VALENTINE BULLET FOR MY VALENTINE 07.04.2019 / 7:30 pm Arena Armeec Sofia
PLANET OF ZEUS PLANET OF ZEUS 04.04.2019 / 9:00 pm Music Jam Club
Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES 30.03.2019 / 9:30 pm Varna Live Club
GODSMACK, LIKE A STORM GODSMACK, LIKE A STORM 30.03.2019 / 7:30 pm Arena Armeec Sofia
SEPTICFLESH, KRISIUN, DIABOLICAL, XAON SEPTICFLESH, KRISIUN, DIABOLICAL, XAON 30.03.2019 / 7:00 pm Club MixTape 5
Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES 29.03.2019 / 9:00 pm Polinero Place
UDO, RED PARTIZAN, KISS OF THE DOLLS UDO, RED PARTIZAN, KISS OF THE DOLLS 29.03.2019 / 9:00 pm Music Jam Club
Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES 28.03.2019 / 11:00 pm Live Club Canto
RISK IT RISK IT 28.03.2019 / 8:00 pm Grindhouse
Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES 27.03.2019 / 10:00 pm Club Rock It
WEEDWOLF, SHEEPFUCKER AND KRAUT WEEDWOLF, SHEEPFUCKER AND KRAUT 27.03.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
DEUFORIA 24.03.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
LUCIFER’S CHILD LUCIFER’S CHILD 23.03.2019 / 9:00 pm Club Live & Loud
VIVALDI METAL PROJECT VIVALDI METAL PROJECT 22.03.2019 / 9:00 pm Club MixTape 5
ANTIMATTER ANTIMATTER 22.03.2019 / 9:00 pm Club Live & Loud
TANTALUM TANTALUM 22.03.2019 / 8:30 pm Grindhouse
FROM ANOTHER MOTHER FROM ANOTHER MOTHER 22.03.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
NORD 21.03.2019 / 9:00 pm Karaoke Star
ALISTER MARS ALISTER MARS 21.03.2019 / 8:00 pm ROCK`N`ROLLA
NORD NORD 20.03.2019 / 9:00 pm Alive Bar
NORD NORD 19.03.2019 / 8:00 pm Polinero Place
IMPERIAL AGE IMPERIAL AGE 15.03.2019 / 9:00 pm Club Live & Loud
EVENT RELENTLESS EVENT RELENTLESS 13.03.2019 / 9:00 pm Club 3 Ushi
DISEASE DISEASE 13.03.2019 / 8:00 pm Фабрика Автономия
RIVERSIDE, LESOIR RIVERSIDE, LESOIR 12.03.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5
LUKEWARM OCEAN LUKEWARM OCEAN 10.03.2019 / 8:00 pm Bar Club Adams
LUKEWARM OCEAN LUKEWARM OCEAN 09.03.2019 / 9:00 pm Polinero Place
LUKEWARM OCEAN LUKEWARM OCEAN 07.03.2019 / 8:00 pm Alive Bar
LUKEWARM OCEAN LUKEWARM OCEAN 06.03.2019 / 8:00 pm Club Smile
WEEDPECKER, SUNNATA WEEDPECKER, SUNNATA 05.03.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5
LUKEWARM OCEAN LUKEWARM OCEAN 05.03.2019 / 8:00 pm Karaoke Star
CRIMENA CRIMENA 03.03.2019 / 9:00 pm Club Live & Loud
CRIMENA CRIMENA 02.03.2019 / 9:00 pm Bar With No Name
THE GENETIK PETS THE GENETIK PETS 02.03.2019 / 9:00 pm The White Spider
TBA, Fly The Flag TBA, Fly The Flag 02.03.2019 / 8:00 pm Karaoke Star
SCARLET AURA 01.03.2019 / 9:00 pm Merock & Blues Club
CRIMENA CRIMENA 01.03.2019 / 9:00 pm Polinero Place
JAGANNATHA 28.02.2019 / 9:00 pm Club Live & Loud
JAYA THE CAT JAYA THE CAT 28.02.2019 / 9:00 pm Terminal 1
JAYA THE CAT JAYA THE CAT 27.02.2019 / 9:00 pm Terminal 1
END OF MANKIND, SøRGELIG END OF MANKIND, SøRGELIG 22.02.2019 / 7:00 pm Grindhouse
KEIRA IS YOU KEIRA IS YOU 21.02.2019 / 7:00 pm Max Club
KEIRA IS YOU KEIRA IS YOU 20.02.2019 / 10:30 pm Club Melon
HED PE, ISKAZ, WHAT A FUNK HED PE, ISKAZ, WHAT A FUNK 19.02.2019 / 9:00 pm Terminal 1
KEIRA IS YOU 19.02.2019 / 9:00 pm Hope Live Club
KEIRA IS YOU 18.02.2019 / 9:00 pm Н'дей Бара Тангра
HED PE, WHAT A FUNK HED PE, WHAT A FUNK 18.02.2019 / 8:00 pm Rock Bar Download
KEIRA IS YOU KEIRA IS YOU 17.02.2019 / 8:00 pm Вила Комета
NORMAN BEAKER BAND 16.02.2019 / 9:00 pm Polinero Place
KEIRA IS YOU 15.02.2019 / 8:00 pm Post-Culture Stage
KEIRA IS YOU 12.02.2019 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
RIFIUTO HC RIFIUTO HC 09.02.2019 / 9:00 pm The White Spider
RIFIUTO HC 08.02.2019 / 7:30 pm Фабрика Автономия
SLAPSHOT SLAPSHOT 07.02.2019 / 9:00 pm Club MixTape 5 - side B
URIAH HEEP URIAH HEEP 06.02.2019 / 7:00 pm Зала Универсиада
CIA DEBUTANTE CIA DEBUTANTE 03.02.2019 / 7:30 pm Фабрика Автономия
AMORPHIS, SOILWORK, JINJER, NAILED TO OBSCURITY AMORPHIS, SOILWORK, JINJER, NAILED TO OBSCURITY 23.01.2019 / 6:00 pm Зала Универсиада
Hardcore X-mass 2018 - BORN FROM PAIN, MALEVOLENCE, SMUT Hardcore X-mass 2018 - BORN FROM PAIN, MALEVOLENCE, SMUT 15.12.2018 / 5:00 pm Club MixTape 5
PLF PLF 13.12.2018 / 7:00 pm Grindhouse
MANDO DIAO MANDO DIAO 09.12.2018 / 8:00 pm Sofia Live Club
Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES 08.12.2018 / 11:30 pm Bar Rocka Rolla
Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES 07.12.2018 / 10:00 pm Madara Horseman MCC
HERESY 07.12.2018 / 9:00 pm Polinero Place
HERESY HERESY 06.12.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES Lydia & Frank Pane`s SIX STRING TALES 06.12.2018 / 9:00 pm Night Club Coffee Theatre
UNCLE GRASHA’S FLYING CIRCUS UNCLE GRASHA’S FLYING CIRCUS 05.12.2018 / 8:30 pm Фабрика Автономия
AT THE GATES AT THE GATES 03.12.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
TBA, NEVERGOINGHOME TBA, NEVERGOINGHOME 02.12.2018 / 8:00 pm Karaoke Star
ALOGIA ALOGIA 01.12.2018 / 11:30 pm Bar Rocka Rolla
TBA, NEVERGOINGHOME TBA, NEVERGOINGHOME 01.12.2018 / 8:00 pm DaDa Bar
BUZZ KULL BUZZ KULL 30.11.2018 / 9:30 pm Club Live & Loud
ALOGIA ALOGIA 30.11.2018 / 9:00 pm Bar Club Adams
TBA, NEVERGOINGHOME TBA, NEVERGOINGHOME 30.11.2018 / 8:30 pm Grindhouse
TOBY DRIVER (Kayo Dot), DEL JUDAS and NICK HUDSON 29.11.2018 / 9:00 pm Club MixTape 5 - side B
ŽEN ŽEN 28.11.2018 / 8:30 pm Фабрика Автономия
ROCK 'N GHENA ROCK 'N GHENA 23.11.2018 / 9:00 pm Club Smile
THE GATHERING THE GATHERING 22.11.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
ROCK 'N GHENA, Fly the Flag ROCK 'N GHENA, Fly the Flag 22.11.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
NEMESIS NEMESIS 19.11.2018 / 9:00 pm Club 3 Ushi
DEAF RADIO 18.11.2018 / 9:30 pm Bee Bop Café
TIRAN TIRAN 18.11.2018 / 7:00 pm Karaoke Star
NAXATRAS, HALF Gramme of SOMA NAXATRAS, HALF Gramme of SOMA 17.11.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
TIRAN 17.11.2018 / 7:00 pm Club Smile
DEAF RADIO DEAF RADIO 16.11.2018 / 9:30 pm Club Live & Loud
TIRAN TIRAN 16.11.2018 / 7:00 pm ReLOAD
TIRAN TIRAN 15.11.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
DECAPITATED, HATESPHERE, THY DISEASE, DEHYDRATED DECAPITATED, HATESPHERE, THY DISEASE, DEHYDRATED 12.11.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
NEMESIS 10.11.2018 / 9:00 pm Polinero Place
CHARM DESIGNER CHARM DESIGNER 08.11.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
CHARM DESIGNER CHARM DESIGNER 07.11.2018 / 9:00 pm Club Smile
IENA, KOBRA IENA, KOBRA 06.11.2018 / 8:00 pm Фабрика Автономия
EYESTRAL 04.11.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
SASQUATCH SASQUATCH 01.11.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
LIVING UNDER DRONES LIVING UNDER DRONES 01.11.2018 / 7:30 pm Фабрика Автономия
THE RUMJACKS THE RUMJACKS 01.11.2018 / 12:00 am Club MixTape 5
TARJA TURUNEN, STRATOVARIUS, SERPENTYNE TARJA TURUNEN, STRATOVARIUS, SERPENTYNE 29.10.2018 / 7:00 pm Зала Универсиада
LYDIA LUNCH BIG SEXY NOISE LYDIA LUNCH BIG SEXY NOISE 28.10.2018 / 9:00 pm Първо Студио на БНР
ABRAHAM, SET & SETTINGS, FUTURE USSES ABRAHAM, SET & SETTINGS, FUTURE USSES 28.10.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
HAGGARD, SOUND STORM, ETERNAL SILENCE HAGGARD, SOUND STORM, ETERNAL SILENCE 27.10.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
SASQUATCH 26.10.2018 / 10:00 pm Rock Bar Download
HAMMERFALL, ARMORED DAWN HAMMERFALL, ARMORED DAWN 26.10.2018 / 8:00 pm Зала Универсиада
MINSK, ZATOKREV MINSK, ZATOKREV 26.10.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
OMEGA TRIBE OMEGA TRIBE 26.10.2018 / 8:00 pm Underground Gallery/Studio
BIO-CANCER BIO-CANCER 25.10.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
CHAVIRÉ, DIE ANGST, DARK DRIZZLE CHAVIRÉ, DIE ANGST, DARK DRIZZLE 25.10.2018 / 8:00 pm Фабрика Автономия
Alarma Punk Jazz day 1 - THE CAVEMEN, IGRALOM 22.10.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
BLACK PESTILENCE, SENZAR BLACK PESTILENCE, SENZAR 21.10.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
BLACK PESTILENCE, SENZAR BLACK PESTILENCE, SENZAR 20.10.2018 / 9:30 pm Club Smile
RECTAL SMEGMA RECTAL SMEGMA 20.10.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
DIAMOND FALCON DIAMOND FALCON 19.10.2018 / 8:00 pm Club 3 Ushi
MONUMENTS, VOLA, KADINJA, ATLAS MONUMENTS, VOLA, KADINJA, ATLAS 19.10.2018 / 7:00 pm Зала Универсиада
DIAMOND FALCON DIAMOND FALCON 18.10.2018 / 9:30 pm Club Smile
ICEFISH ICEFISH 18.10.2018 / 9:00 pm Joy Station
JETHRO TULL JETHRO TULL 17.10.2018 / 8:00 pm Зала 1 на НДК
NEED NEED 14.10.2018 / 8:30 pm Club Live & Loud
HARDLINE HARDLINE 13.10.2018 / 9:00 pm Joy Station
GUTALAX GUTALAX 13.10.2018 / 8:00 pm Grindhouse
AN EAGLE IN YOUR MIND AN EAGLE IN YOUR MIND 12.10.2018 / 8:00 pm Фабрика Автономия
CRIPPLED BLACK PHOENIX, THE DEVIL'S TRADE CRIPPLED BLACK PHOENIX, THE DEVIL'S TRADE 11.10.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
NEED NEED 10.10.2018 / 9:30 pm Bee Bop Café
CRIMENA CRIMENA 06.10.2018 / 10:00 pm Bar With No Name
CRIMENA CRIMENA 05.10.2018 / 10:00 pm Club Smile
MIND PATROL, IRONY OF FATE, THE BLOODY EARTH MIND PATROL, IRONY OF FATE, THE BLOODY EARTH 04.10.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
CRIMENA CRIMENA 04.10.2018 / 8:00 pm Karaoke Star
GOD IS AN ASTRONAUT GOD IS AN ASTRONAUT 04.10.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
TEXAS, KVASIR TEXAS, KVASIR 02.10.2018 / 8:00 pm Зала 1 на НДК
The Three Tremors - (TIM RIPPER OWENS, SEAN PECK, HARRY CONKLIN) The Three Tremors - (TIM RIPPER OWENS, SEAN PECK, HARRY CONKLIN) 01.10.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
Nuclear Wasted Fest 2018 - GET SOME, BRONZE, Vendeta Nuclear Wasted Fest 2018 - GET SOME, BRONZE, Vendeta 29.09.2018 / 4:00 pm Grindhouse
UKRYTE ZALETY SYSTEMU UKRYTE ZALETY SYSTEMU 28.09.2018 / 8:00 pm Фабрика Автономия
VILLAGERS OF IOANNINA CITY VILLAGERS OF IOANNINA CITY 27.09.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
THOMAS ZWIJSEN ft. ANNE BAKKER THOMAS ZWIJSEN ft. ANNE BAKKER 27.09.2018 / 8:00 pm Club 3 Ushi
MARCO MENDOZA MARCO MENDOZA 26.09.2018 / 9:00 pm Joy Station
SOMALI YACHT CLUB, STRAYTONES SOMALI YACHT CLUB, STRAYTONES 25.09.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
CHAIN CULT, ΣΚΟΤΟΔΙΝΗ, ATTIC TED CHAIN CULT, ΣΚΟΤΟΔΙΝΗ, ATTIC TED 25.09.2018 / 8:00 pm Фабрика Автономия
VIVALDI METAL PROJECT VIVALDI METAL PROJECT 23.09.2018 / 8:00 pm Античен Театър
SONS OF APOLLO and Orchestra SONS OF APOLLO and Orchestra 22.09.2018 / 7:00 pm Античен Театър
KILLER VICTIM, TBA KILLER VICTIM, TBA 15.09.2018 / 7:30 pm Metal Club Legacy
SADDAYAH SADDAYAH 14.09.2018 / 9:00 pm Karaoke Star
KILLER VICTIM KILLER VICTIM 14.09.2018 / 7:00 pm Grindhouse
BATUSHKA BATUSHKA 13.09.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
INFECTED RAIN INFECTED RAIN 09.09.2018 / 7:00 pm Club Live & Loud
Green Rock Fest - BONFIRE, JOHN JEFF TOUCH, JINXY VON DÉRS Green Rock Fest - BONFIRE, JOHN JEFF TOUCH, JINXY VON DÉRS 09.09.2018 / 6:00 pm Площад Свобода - Русе
RIFIUTO HC RIFIUTO HC 08.09.2018 / 9:00 pm Jack Daniels Bar
ANTITANAX, PERRO SUICIDA ANTITANAX, PERRO SUICIDA 08.09.2018 / 7:00 pm Фабрика Автономия
Enigma Rock 2 - INFECTED RAIN, ARSEA Enigma Rock 2 - INFECTED RAIN, ARSEA 08.09.2018 / 12:00 pm Секулово
RIFIUTO HC RIFIUTO HC 07.09.2018 / 9:00 pm Grindhouse
LEPROUS, AGENT FRESCO, 22 LEPROUS, AGENT FRESCO, 22 07.09.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
Festival Art Is - RONNIE ROMERO Festival Art Is - RONNIE ROMERO 07.09.2018 / 6:00 pm Площад Жеравица - Монтана
YAWNING MAN YAWNING MAN 02.09.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
VODKA JUNIORS VODKA JUNIORS 01.09.2018 / 8:30 pm Grindhouse
PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS 01.09.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
S.A.R.S. S.A.R.S. 29.08.2018 / 8:00 pm Летен театър - Пловдив
S.A.R.S. S.A.R.S. 28.08.2018 / 8:00 pm Маймунарника
GRAVE DESECRATOR GRAVE DESECRATOR 26.08.2018 / 8:30 pm Metal Club Legacy
GRAVE DESECRATOR GRAVE DESECRATOR 25.08.2018 / 7:30 pm Grindhouse
GRAVE DESECRATOR 24.08.2018 / 10:00 pm Club Smile
Varna Mega Rock - day 2 - NIGHTWISH, APOCALYPTICA Varna Mega Rock - day 2 - NIGHTWISH, APOCALYPTICA 19.08.2018 / 5:00 pm Пристанище Варна
Varna Mega Rock - day 1 - GLENN HUGHES, KAMELOT Varna Mega Rock - day 1 - GLENN HUGHES, KAMELOT 18.08.2018 / 5:00 pm Пристанище Варна
LES HALLES, MAGNÉTOPHONIQUE LES HALLES, MAGNÉTOPHONIQUE 14.08.2018 / 7:00 pm Фабрика Автономия
BANE BANE 11.08.2018 / 8:30 pm Rock Bar Fans
BANE BANE 10.08.2018 / 10:00 pm Bar With No Name
PRESING (serbia) PRESING (serbia) 10.08.2018 / 9:00 pm Bee Bop Café
BANE BANE 09.08.2018 / 10:00 pm Club Smile
BANE BANE 08.08.2018 / 8:00 pm Polinero Place
Sea of Black Festival - MASTER, OF VITURE Sea of Black Festival - MASTER, OF VITURE 04.08.2018 / 4:00 pm Летен Театър - Бургас
SKINNED SKINNED 03.08.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
SKINNED SKINNED 02.08.2018 / 8:30 pm Metal Club Legacy
GOATWHORE GOATWHORE 30.07.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
Огненият Дунав - DOOGIE WHITE feat John Steel Огненият Дунав - DOOGIE WHITE feat John Steel 28.07.2018 / 9:00 pm Сцена Кейова стена
DOOGIE WHITE feat John Steel DOOGIE WHITE feat John Steel 27.07.2018 / 11:00 pm Varna Live Club
SETE STAR SEPT, TRANSHUNTER SETE STAR SEPT, TRANSHUNTER 26.07.2018 / 7:30 pm Фабрика Автономия
PARNEPAR, NO NO INSTIGATOR PARNEPAR, NO NO INSTIGATOR 24.07.2018 / 8:00 pm Фабрика Автономия
HEXIS, WOES, ZILPZALP HEXIS, WOES, ZILPZALP 23.07.2018 / 7:00 pm Фабрика Автономия
AM:PM AM:PM 22.07.2018 / 8:00 pm Club Smile
IRON MAIDEN, TREMONTI, THE RAVEN AGE, PLANET OF ZEUS IRON MAIDEN, TREMONTI, THE RAVEN AGE, PLANET OF ZEUS 22.07.2018 / 4:00 pm Гребен канал
AM:PM AM:PM 21.07.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
Hills Of Rock - day 2 - JUDAS PRIEST, DOPE, KULTUR SHOCK, BATLLE BEAST, MADAME MAYHEM Hills Of Rock - day 2 - JUDAS PRIEST, DOPE, KULTUR SHOCK, BATLLE BEAST, MADAME MAYHEM 21.07.2018 / 4:00 pm Гребен канал
Hills Of Rock - day 1 - SABATON, CREMATORY, FISH, SERENITY Hills Of Rock - day 1 - SABATON, CREMATORY, FISH, SERENITY 20.07.2018 / 4:00 pm Гребен канал
JOLIETTE, RUTKA LASKIER JOLIETTE, RUTKA LASKIER 16.07.2018 / 8:00 pm Grindhouse
HED PE, CRAZY TOWN HED PE, CRAZY TOWN 14.07.2018 / 5:30 pm Маймунарника
DOG EAT DOG, ATHEIST RAP DOG EAT DOG, ATHEIST RAP 13.07.2018 / 7:30 pm Terminal 1
DREAMSPIRIT DREAMSPIRIT 12.07.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
EMMURE EMMURE 10.07.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
PFA, NAURU PFA, NAURU 07.07.2018 / 10:00 pm Club Smile
SOULFLY SOULFLY 06.07.2018 / 8:00 pm Зала Универсиада
RICHIE KOTZEN RICHIE KOTZEN 04.07.2018 / 7:00 pm City Stage
THY ART IS MURDER THY ART IS MURDER 03.07.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
July Morning - JOHN LAWTON, B.T.R July Morning - JOHN LAWTON, B.T.R 01.07.2018 / 5:30 am Местност Лодкостоянка
SKILLET SKILLET 30.06.2018 / 8:00 pm Зала Универсиада
DEFIANT 27.06.2018 / 7:00 pm Metal Club Legacy
STONE SOUR, NOTHING MORE STONE SOUR, NOTHING MORE 27.06.2018 / 7:00 pm Inter Expo Center
DEFIANT DEFIANT 26.06.2018 / 8:00 pm Club Disorder
DEFIANT DEFIANT 24.06.2018 / 7:00 pm Club 3 Ushi
STING STING 20.06.2018 / 8:00 pm Античен Театър
STING STING 19.06.2018 / 8:00 pm Античен Театър
VLAD IN TEARS VLAD IN TEARS 16.06.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
LAST RIZLA, BUS THE UNKNOWN SECRETARY LAST RIZLA, BUS THE UNKNOWN SECRETARY 16.06.2018 / 7:00 pm Grindhouse
Shumen Rock day 2 - M.A.C.K.S, Forgot the Ten, Claymore Shumen Rock day 2 - M.A.C.K.S, Forgot the Ten, Claymore 16.06.2018 / 3:30 pm Шумен Рок
NEMESIS 15.06.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
VLAD IN TEARS VLAD IN TEARS 15.06.2018 / 9:00 pm Polinero Place
Shumen Rock day 1 - BUCOVINA, Odd Crew, BANDX Shumen Rock day 1 - BUCOVINA, Odd Crew, BANDX 15.06.2018 / 3:30 pm Шумен Рок
LORD BISHOP ROCKS 12.06.2018 / 8:00 pm Club Disorder
LORD BISHOP ROCKS 11.06.2018 / 9:00 pm Polinero Place
SAINTS 'N' SINNERS, SCARLET AURA, ALOGIA SAINTS 'N' SINNERS, SCARLET AURA, ALOGIA 09.06.2018 / 12:00 am Комплекс Крънско Ханче
BOLZER BOLZER 08.06.2018 / 7:00 pm Club Live & Loud
MARS RED SKY MARS RED SKY 07.06.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
JORN JORN 02.06.2018 / 7:00 pm Летен Театър - Русе
URIAH HEEP URIAH HEEP 02.06.2018 / 7:00 pm Централен Площад - Ямбол
SATARIAL 01.06.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
JAMES LEG JAMES LEG 01.06.2018 / 8:00 pm Post-Culture Stage
JAMES LEG JAMES LEG 31.05.2018 / 9:00 pm Club MixTape 5 - side B
GOGOL BORDELLO, MAiKA GOGOL BORDELLO, MAiKA 30.05.2018 / 8:00 pm Inter Expo Center
HONESTY HONESTY 30.05.2018 / 8:00 pm Grindhouse
SATARIAL 27.05.2018 / 9:00 pm Club Disorder
Happy Land Music Fest - PRIMAL FEAR, ALOGIA Happy Land Music Fest - PRIMAL FEAR, ALOGIA 26.05.2018 / 7:00 pm Happy Land Arena
SATARIAL SATARIAL 25.05.2018 / 9:00 pm Club Disorder
PG.LOST, ASWEKEEPSEARCHING PG.LOST, ASWEKEEPSEARCHING 25.05.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
Happy Land Music Fest - SAINTS N SINNERS, B.t.r Happy Land Music Fest - SAINTS N SINNERS, B.t.r 25.05.2018 / 7:00 pm Happy Land Arena
PEMPTI KASTA, KATRANAMA PEMPTI KASTA, KATRANAMA 19.05.2018 / 10:00 pm Underground Gallery/Studio
PUTA VOLCANO, PURPLE DINO PUTA VOLCANO, PURPLE DINO 19.05.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
DIRTMUSIC DIRTMUSIC 17.05.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
DISHUMANITY DISHUMANITY 15.05.2018 / 7:00 pm Фабрика Автономия
BLODIGA SKALD BLODIGA SKALD 13.05.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
STONED JESUS STONED JESUS 13.05.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
AN THEOS AN THEOS 12.05.2018 / 9:45 pm Joy Station
AN THEOS AN THEOS 11.05.2018 / 9:00 pm Club Vintage 33 (New)
SKINPIN SKINPIN 10.05.2018 / 8:00 pm Grindhouse
AN THEOS AN THEOS 10.05.2018 / 8:00 pm Bar With No Name
FOREIGNER FOREIGNER 09.05.2018 / 8:30 pm Arena Armeec Sofia
KYTERION, XPUS KYTERION, XPUS 09.05.2018 / 8:00 pm Club Disorder
KYTERION, XPUS 08.05.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
FOREIGNER FOREIGNER 08.05.2018 / 8:00 pm Bulstrad Arena Ruse
THE TOASTERS THE TOASTERS 06.05.2018 / 8:00 pm Grindhouse
TURISAS, LEECHER TURISAS, LEECHER 06.05.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
WEREFOX WEREFOX 04.05.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
ROGER WATERS ROGER WATERS 04.05.2018 / 8:00 pm Arena Armeec Sofia
CITY OF THE SUN 03.05.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
ALOGIA ALOGIA 28.04.2018 / 11:00 pm Bar Rocka Rolla
ISAAC VACUUM, Nameless Day Ritual ISAAC VACUUM, Nameless Day Ritual 28.04.2018 / 8:30 pm Club Vintage 33 (New)
THE NOISE FIGURES THE NOISE FIGURES 27.04.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
ISAAC VACUUM, Nameless Day Ritual ISAAC VACUUM, Nameless Day Ritual 27.04.2018 / 8:30 pm Rock Bar Download
ISAAC VACUUM, Nameless Day Ritual ISAAC VACUUM, Nameless Day Ritual 26.04.2018 / 5:30 pm Club Live & Loud
AFTERMOON 25.04.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
JARBOE FEAT. FATHER MURPHY 24.04.2018 / 9:00 pm Първо Студио на БНР
AFTERMOON AFTERMOON 24.04.2018 / 8:00 pm Club Disorder
CHROMATIC POINT CHROMATIC POINT 21.04.2018 / 9:00 pm Polinero Place
ROTTING CHRIST, SPIDER KICKERS ROTTING CHRIST, SPIDER KICKERS 21.04.2018 / 8:00 pm Спортна зала „Бойчо Брънзов“
CHROMATIC POINT CHROMATIC POINT 20.04.2018 / 10:00 pm Club Melon
DARK TRANQUILLITY, MIRACLE FLAIR, 5RAND DARK TRANQUILLITY, MIRACLE FLAIR, 5RAND 20.04.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
CHROMATIC POINT CHROMATIC POINT 19.04.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
ΚΑΤΑΧΝΙΑ ΚΑΤΑΧΝΙΑ 19.04.2018 / 7:30 pm Фабрика Автономия
DANIEL CAVANAGH DANIEL CAVANAGH 14.04.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
ZTRATILA SE KOCKA, MATRAK ATTAKK 14.04.2018 / 6:30 pm Фабрика Автономия
THE BONNEVILLES 13.04.2018 / 8:00 pm Post-Culture Stage
THE BONNEVILLES 12.04.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
NYOS NYOS 11.04.2018 / 8:30 pm Grindhouse
MAZEHEADS MAZEHEADS 08.04.2018 / 8:00 pm Bar Club Adams
MAZEHEADS MAZEHEADS 07.04.2018 / 9:00 pm Club Spirit of Rock
MAZEHEADS MAZEHEADS 06.04.2018 / 8:00 pm Club Disorder
DEEZ NUTS DEEZ NUTS 05.04.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
PARADISE LOST 04.04.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
MUD MUD 04.04.2018 / 6:00 pm Grindhouse
ENSLAVED, SAMAEL 03.04.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
UFOMAMMUT UFOMAMMUT 01.04.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
REAL LIFE VERSION, ONE HIDDEN FRAMЕ REAL LIFE VERSION, ONE HIDDEN FRAMЕ 31.03.2018 / 6:30 pm Фабрика Автономия
DAVID REECE DAVID REECE 30.03.2018 / 10:00 pm Alive Bar
SIBERIAN MЕAT GRINDER SIBERIAN MЕAT GRINDER 30.03.2018 / 8:00 pm Grindhouse
DAVID REECE 29.03.2018 / 10:00 pm ROCK`N`ROLLA
HIDDEN IN THE BASEMENT HIDDEN IN THE BASEMENT 25.03.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
KEIRA IS YOU, FROM LOVE TO REFLUX 25.03.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5 - side B
LAIBACH LAIBACH 24.03.2018 / 8:00 pm Terminal 1
LOVESHOCKS, Dreg Starz LOVESHOCKS, Dreg Starz 24.03.2018 / 8:00 pm Podleza Bar and Fun
KEIRA IS YOU, FROM LOVE TO REFLUX 24.03.2018 / 8:00 pm Post-Culture Stage
FATE CONTROL, RISIN SABOTAGE FATE CONTROL, RISIN SABOTAGE 24.03.2018 / 8:00 pm Metal Club Legacy
JOHNNY GIOELI and Eridan JOHNNY GIOELI and Eridan 24.03.2018 / 12:00 am Joy Station
REPETITOR REPETITOR 23.03.2018 / 9:00 pm Club Void
FATE CONTROL FATE CONTROL 23.03.2018 / 8:00 pm Club Disorder
LOVESHOCKS, Dreg Starz LOVESHOCKS, Dreg Starz 23.03.2018 / 8:00 pm Rock Bar Fans
KEIRA IS YOU, FROM LOVE TO REFLUX 23.03.2018 / 8:00 pm Tam
VODKA JUNIORS VODKA JUNIORS 23.03.2018 / 8:00 pm Grindhouse
INSOMNIUM, TRIBULATION INSOMNIUM, TRIBULATION 23.03.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
SILENT ERA, SHOPLIFTERS SILENT ERA, SHOPLIFTERS 23.03.2018 / 6:00 pm Фабрика Автономия
REPETITOR REPETITOR 22.03.2018 / 9:00 pm Stroeja
CRYSTALEPSY, TOP SEKRET CRYSTALEPSY, TOP SEKRET 22.03.2018 / 8:00 pm Metal Club Legacy
VOODOO HEALERS 18.03.2018 / 10:30 pm Karaoke Star
EXCREMENTORY GRINDFUCKERS EXCREMENTORY GRINDFUCKERS 18.03.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
FINNEGAN'S HELL FINNEGAN'S HELL 18.03.2018 / 7:30 pm Post-Culture Stage
VOODOO HEALERS VOODOO HEALERS 17.03.2018 / 10:30 pm Club Melon
FORMOSA FORMOSA 17.03.2018 / 8:30 pm Grindhouse
THE UNDERGROUND YOUTH THE UNDERGROUND YOUTH 17.03.2018 / 8:00 pm Club Live & Loud
FINNEGAN'S HELL FINNEGAN'S HELL 17.03.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
NECROMORBID, BRUDNY SKURWIEL NECROMORBID, BRUDNY SKURWIEL 17.03.2018 / 8:00 pm Club Disorder
NECROMORBID, BRUDNY SKURWIEL, AGUARES NECROMORBID, BRUDNY SKURWIEL, AGUARES 16.03.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
FEEDING FINGERS FEEDING FINGERS 13.03.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
THERION, IMPERIAL AGE, NULL POSITIV, THE DEVIL THERION, IMPERIAL AGE, NULL POSITIV, THE DEVIL 10.03.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
MARCO MENDOZA MARCO MENDOZA 06.03.2018 / 10:00 pm ROCK`N`ROLLA
SANCTORIUM, APRIL WEEPS SANCTORIUM, APRIL WEEPS 05.03.2018 / 8:00 pm Club Smile
DAVID REECE DAVID REECE 04.03.2018 / 10:00 pm Max Club
SANCTORIUM, APRIL WEEPS SANCTORIUM, APRIL WEEPS 04.03.2018 / 7:00 pm Club Live & Loud
TOTO TOTO 04.03.2018 / 12:00 am Зала 1 на НДК
DAVID REECE DAVID REECE 03.03.2018 / 9:00 pm Bar Rocka Rolla
DAVID REECE DAVID REECE 02.03.2018 / 9:00 pm Polinero Place
NADJA NADJA 01.03.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
DAVID REECE DAVID REECE 01.03.2018 / 9:00 pm Stage Bar
KRAFTWERK KRAFTWERK 28.02.2018 / 8:00 pm Зала Универсиада
KALAMATA KALAMATA 26.02.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
DOPELORD DOPELORD 25.02.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
SPIRITUAL SEASONS SPIRITUAL SEASONS 20.02.2018 / 9:00 pm Club Live & Loud
NINE ELEVEN NINE ELEVEN 18.02.2018 / 7:00 pm Grindhouse
ARKONA ARKONA 10.02.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
NORMAN BEAKER BAND 09.02.2018 / 9:00 pm Sofia Live Club
NORMAN BEAKER BAND 08.02.2018 / 9:00 pm Polinero Place
SMOKIE SMOKIE 08.02.2018 / 8:00 pm Дворец на културата и спорта - Варна
STRYCHNINE 07.02.2018 / 9:00 pm Club Smile
VELVET INSANE 01.02.2018 / 8:00 pm Club 3 Ushi
VELVET INSANE 31.01.2018 / 9:00 pm Club Smile
VELVET INSANE VELVET INSANE 29.01.2018 / 9:00 pm Club Disorder
THE MYRRORS THE MYRRORS 29.01.2018 / 8:00 pm Club MixTape 5
MOONWALKS 26.01.2018 / 9:00 pm Post-Culture Stage
MOONWALKS  MOONWALKS 25.01.2018 / 9:00 pm TELL ME
WOE UNTO ME WOE UNTO ME 24.01.2018 / 8:00 pm Club Disorder
KREATOR, DAGOBA, VADER KREATOR, DAGOBA, VADER 24.01.2018 / 7:00 pm Club MixTape 5
OPHIS, WOE UNTO ME, SELF-HATRED, EVADNE, EYE OF SOLITUDE OPHIS, WOE UNTO ME, SELF-HATRED, EVADNE, EYE OF SOLITUDE 21.01.2018 / 6:00 pm Club Live & Loud
SCARLET AURA SCARLET AURA 20.01.2018 / 11:00 pm Max Club
ALOGIA ALOGIA 20.01.2018 / 10:00 pm Bar Club Adams
COMEBACK KID, SHORT FUSE HERO COMEBACK KID, SHORT FUSE HERO 20.01.2018 / 7:30 pm Club MixTape 5
ALOGIA 19.01.2018 / 11:00 pm Polinero Place